Noworoczne Spotkanie z Przedsiębiorcami 2018

mosty2018W Domu Rzemiosła w Białobrzegach odbyło się coroczne spotkanie samorządowców z Przedsiębiorcami Ziemi Białobrzeskiej. Podczas spotkania wręczono wyróżnienia Białobrzeskie Mosty dla firm, instytucji i organizacji, które w gminie Białobrzegi prowadzą swoją działalność ponad 20 lat i obchodzą okrągłe jubileusze.

 

Na zaproszenie starosty Andrzeja Oziębło i burmistrza Adama Bolka w spotkaniu wzięło udział prawie 200 przedsiębiorców z terenu powiatu białobrzeskiego. W spotkaniu uczestniczyli również Poseł na Sejm RP Leszek Ruszczyk, członek zarządu woj. Mazowieckiego Rafał Rajkowski, ks. proboszcz Artur Hejda, przewodniczący Rady Powiatu Zbigniew Nowacki, przewodniczący Rady Miasta i Gminy Marcin Osowski, radni, sołtysi i dyrektorzy podległych jednostek oraz przedsiębiorcy z terenu powiatu białobrzeskiego.
Na spotkaniu podsumowano dokonania samorządów w 2017 roku, zaprezentowano również plany, które samorządy będą realizować w bieżącym roku.
Punktem kulminacyjnym spotkania było wręczenie wyróżnień Białobrzeskich Mostów, firmom i instytucjom obchodzącym okrągły jubileusz, co najmniej 20 lat działalności w gminie Białobrzegi.

Białobrzeskie Mosty otrzymali:
- Cech Rzemiosł Różnych i Małych Przedsiębiorców w Białobrzegach - Jubileusz 85- lecia działalności,
- Koło Wędkarskie Nr 1 Polskiego Związku Wędkarskiego w Białobrzegach - Jubileusz 80- lecia,
- ZIELONA KWIACIARNIA Krystyna i Adam Świeczko - Jubileusz 65- lecia,
- Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa w Białobrzegach - Jubileusz 50-lecia,
- Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach - Jubileusz 40- lecia,
- Jerzy Traczyk - Jubileusz 40- lecia,
- FOTOGRAF s.c. Studio Fotografii Profesjonalnej - Beata i Andrzej Górczyński Jubileusz 35- lecia,
- „KWIACIARNIA” Elżbieta Czwordon - Jubileusz 30- lecia,
- Białobrzeskie Towarzystwo Kulturalne w Białobrzegach - Jubileusz 25- lecia,
- DELIKATESY Ewa i Krzysztof Więckowscy - Jubileusz 25- lecia,
- Doradztwo Ubezpieczeniowe Stanisław Pytka - Jubileusz 25- lecia,
- „GUT - MIX” Edmund Gutkiewicz sp. z o.o. - Jubileusz 25- lecia,
- „MyCenter” Dorota i Piotr Krzesińscy - Jubileusz 25- lecia,
- P.H.U. „Smakosz” Tadeusz Sarniak - Jubileusz 25- lecia,
- Zakład Ślusarski Arkadiusz Woźniak - Jubileusz 25- lecia,
- Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Białobrzegach - Jubileusz 25- lecia,
- BANK ZACHODNI WBK Oddział w Białobrzegach – Jubileusz 20-lecia,
- „DAR-MAR” Pokrycia Dachowe Dariusz Kot - Jubileusz 20- lecia,
- Salon Fryzjerski „AGNES” Agnieszka Sułecka - Jubileusz 20- lecia działalności.

Serdecznie dziękujemy sponsorom tegorocznego spotkania:
Cech Rzemiosł Różnych i Drobnych Przedsiębiorców w Białobrzegach; Restauracja „ Zodiak”- Magdalena i Andrzej Brodziak; Restauracja „Zielony Dwór” – Magdalena Oziębło i Agata Fetraś; „Zajazd Jagielloński” – Marcin i Jarosław Jagiełło; Restauracja „Jędruś” Jadwiga Berlińska; Lokal ”Krakowska 4” Karolina Lis, „Zajazd Myśliwski” – Maria i Andrzej Brodecki; „Galeria Smaku” – Barbara Federowicz; „SOVITA” Jarosław Traczyk i Łukasz Rybski; „Zbyszko” – Zbigniew Bojanowicz; Browar Rzemieślniczy „BRO WARKA” Mariusz Leszko; „BUDO-POSTĘP” Tadeusz Łukiewicz i Rafał Siadaczka; PKZ Ceramika Krzysztof Dziubiński; Bank Zachodni WBK Dyr. Aneta Bilska; Stolarstwo Meblowe ”RENEX” Ireneusz Żaczek; „OGRODNIK” Przedsiębiorstwa Handlowe Marek Napieraj; Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Białobrzegach; „ARBUD” Dariusz Dąbrowski; „Helenka” – Jolanta Piwowarczyk i Ewa Mendyk; Hurtownia Piwa, Wina i Napoi – Tomasz Tomczyński; Hurtownia „Smakosz” Tadeusz Sarniak; Piekarnia „Oskroba” – Iwona Dąbrowska; „Świat Alkoholi” Małgorzata i Mateusz Telbuch; „Insbud” Krzysztof Werens; „Geolex” Magdalena Maciak, Łukasz Sułecki, Jarosław Chydziński; Galwanizeria KARAT Agnieszka i Waldemar Greliak; Producent Wyrobów Śrubowych Piotr Konopka; „MyCenter” Dorota i Piotr Krzesiński; „Wulkanizacja” Małgorzata i Krzysztof Kamiński; „Bud-Bet” Andrzej Nowocień, Marian Sadowski, Ewa Kasprzyk, Mirosław Nowak, Stanisław Pałczyński; „Skład Opału i Materiałów Budowlanych” Krystyna i Marian Kaweccy; „Krista” Stanisław Dąbrowski; ,,Dar- Mar” Maria i Dariusz Kot; „EnergoSter Sp. z o.o. Mariusz Mejka; „ŚWIAT UBEZPIECZEŃ” Anna i Michał Gapys; „Vega” Marzena Czernek; Centrum Brukarstwa Konrad Wiśniewski; Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Barbara Kwapis; „Sezam” Marian Dulkowski; Zakład Ślusarski Arkadiusz Woźniak; Zakład Usług Geodezyjnych i Kartograficznych Waldemar Jankowski; „Domtel” Cezary Wójtowicz; „SELON” Longin Chmielewski; „PPUH WIMAR” Waldemar Markowski; „Jason” Robert Wieteska; PPHU „DABART” Irmina i Jarosław Traczyk; Jerzy Traczyk; Marek Traczyk; Jan Petrzak.

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze
muw swm mp dzu