Dzień Pluszowego Misia

Filia biblioteczna w Suchej wraz z biblioteką szkolną, jak co roku zorganizowały uroczyste obchody Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia najmłodsi czytelnicy przyszli do nas ze swoimi ulubionymi pluszakami. Biblioteka swym wystrojem nawiązywała do obchodzonego święta. Pojawiła się wystawa książeczek o misiach oraz figurki naszych małych bohaterów.

Dzieci obejrzały ciekawą prezentację multimedialną o historii powstania misia oraz wspólnie rozwiązywały nawiązujący do niej quiz. Wśród dodatkowych atrakcji pojawiły się wierszyki oraz wspólne śpiewanie piosenek o misiach. Następnie wyświetlona została bajka o Kubusiu Puchatku.

Na zakończenie dzieci wykonywały prace plastyczną. Na stolikach pojawiły się kolorowanki z głównym bohaterem dnia. Dobrą zabawę w miłej, koleżeńskiej atmosferze uwieńczono na wspólnych pamiątkowych zdjęciach. Mamy nadzieję, że tego dnia nikt się u nas nie nudził i już dziś zapraszamy na kolejny Dzień Pluszowego Misia w przyszłam roku.

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze
muw swm mp dzu