Ogłoszenie #1 - Majowe Dni Białobrzegów

mdb2018Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach informuje, że w związku z planowaną imprezą plenerową pn. Majowe Dni Białobrzegów, która odbędzie się 26, 27 maja 2018 r. (sobota, niedziela) przyjmujemy oferty na udostępnienie terenu wydzielonych części placu pod działalność handlową:

• stoiska świadczące usługi rozrywkowe (wesołe miasteczko – karuzele, dmuchańce), zał. nr 1
  • stoiska handlowe gastronomiczne czyli tzw. catering lekki (lody, gofry, kukurydza, wata cukrowa itp.), zał. nr 2
  • stoiska z artykułami  przemysłowymi (zabawki), zał. nr 2
  • inne stoiska handlowe. zał. nr 2

Stoiska zlokalizowane będą  w następujący miejscach:

1. Na placu targowym w Białobrzegach ul. Kościelna 107 w dniach 26, 27 maja 2018 r. (sobota, niedziela)
  2. Przed Urzędem Miasta i Gminy Białobrzegi ul. Plac Zygmunta Starego 9 dnia 27 maja 2018 r.

Oferty należy złożyć na załączonym formularzu.

1. Z uwagi na możliwości techniczne Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach  zapewnia na Targowisku Miejskim zasilanie prądu elektrycznego z jednego punku odbiorczego. Każdy Oferent musi wyposażyć się w przedłużacze odpowiedniej mocy z uwagi na odległość  pomiędzy punktem zasilania, a wyznaczonym placem pod usługi handlowe i przemysłowe (ok. 20 —30 metrów).
  2. Plac Zygmunta Starego przed Urzędem posiada źródło prądu w jednej skrzynce odbiorczej
  3. Stoisko świadczące  usługi  rozrywkowe  (wesołe  miasteczko - dmuchańce) Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach  musi mieć własny agregat.
  4. Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach  zastrzega sobie prawo do wyboru najkorzystniejszych ofert kierując się  zakresem usług zapewnianych przez oferentów i ceną.
  5. Opłaty  za  stoiska można będzie dokonać po podpisaniu umowy z Miejsko- Gminnym Ośrodkiem Kultury w Białobrzegach przelewem na konto BSB 06 9117 0000 0000 0123 2000 0010 (należy podać nazwę stoiska)
  6. Zainteresowane  podmioty  mogą  składać  oferty na załączonym formularzu do dnia 06.04.2018 r. w następujący sposób:
  • osobiście w  sekretariacie MGOK, ul. Kościelna 31 26-800 Białobrzegi,
  • za pomocą poczty elektronicznej (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.),
  • faksem na nr 48 613 23 70,
  • za pomocą poczty (kurierem) na adres: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, ul. Kościelna 31, 26-800 Białobrzegi

Jednocześnie informujemy, że niniejsza informacja nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo Zamówień Publicznych i ma na celu wyłącznie rozeznanie na rynku w zakresie cen i obszaru realizacji.

Organizator zaleca przed złożeniem oferty zapoznanie się z terenem przeznaczonym pod wynajem. Miejsko Gminny Ośrodek Kultury zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybraną ofertę. Informacja z wyboru ofert zostanie ogłoszona na stronie internetowej MGOK Białobrzegi do dnia 27 kwietnia 2018 r.

Miejsko- Gminnemu Ośrodkowi Kultury przysługuje prawo unieważnienia niniejszego ogłoszenia bez podania przyczyny.

Załączniki:

Załącznik 1 | Załącznik 2