Ogólnopolskie Konkursy Recytatorskie - ogłaszamy eliminacje

OKR 2022 newsleter i facebookW imieniu Towarzystwa Kultury Teatralnej, Urzędu Miasta i Gminy Białobrzegi i Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury pragniemy serdecznie zaprosić po 6 Recytatorów z przedszkoli i szkół podstawowych z gminy Białobrzegi do udziału w eliminacjach powiatowych 67. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, Małego Konkursu Recytatorskiego oraz 3 Recytatorów do udziału w 45. Konkursie Recytatorskim Warszawska Syrenka. Eliminacje odbędą się 10 marca 2022 r. o godzinie 9.00 w sali MGOK, ul. Kościelna 31.

Karty zgłoszeń wypełnione pismem drukowanym, z pełnymi danymi proszę dostarczyć do MGOK ul. Kościelna 31 do 5 marca 2022 r. do godziny 16.00 – ze względów organizacyjnych jest to termin nieprzekraczalny.

Fundatorem nagród w eliminacjach jest Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach.

Załączniki:

45. Warszawska Syrenka - karta zgłoszenia