Gala Disco Polo Pożegnanie Lata 2018

discopoloW niedzielę 9 września br. przy Publicznej Szkole Podstawowej w Suchej odbyła się charytatywna Gala Disco Polo pn. POŻEGNANIE LATA 2018 zorganizowana przez Burmistrza Miasta i Gminy Białobrzegi oraz Agencję Disco Stars. Od godziny 15.30 rozpoczęły się występy zespołów, które trwały do późnych godzin nocnych. Podczas imprezy zaprezentowały się: MR SEBII, DZIKU, LONGER, EXPLO DANCE, ANASTAZJA, AGNESS, AKORS, MEZAR, PILAGE SILVERS. Gwiazdami niedzielnego wieczoru była JUSTYNA ADAMCZAK i BLIŹNIACZKI ID TWINS.

Gościem honorowym był DETEKTYW KRZYSZTOF RUTKOWSKI, który w kajdankach wprowadził na scenę zespół MEZAR. Dla najmłodszych zorganizowano wesołe miasteczko natomiast starsze grono mogło skorzystać z punktu gastronomicznego oraz stoiska Stowarzyszenia „RAZEM DLA DZIECI” z wieloma smakołykami, z których dochód przeznaczony został na pomoc Sebastianowi Sowińskiemu z Suchej. Zbiórkę do puszek prowadzili harcerze oraz koledzy i koleżanki Sebastiana. Sebastian w dniu 8 kwietnia 2018 r. w wyniku niefortunnego skoku do wody doznał wielopoziomowych złamań odcinka szyjnego kręgosłupa. Po operacji w szpitalu w Krakowie został przewieziony na oddział rehabilitacji neurologicznej w Radomiu. W obecnej chwili u Sebastiana utrzymuje się niedowład czterokończynowy, jest na etapie pionizacji i sadzania w wózku inwalidzkim. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę oraz wielkie serce i wsparcie zbiórki charytatywnej. Dziękujemy również Miejsko-Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Białobrzegach, Publicznej Szkole Podstawowej w Suchej, Ochotniczej Straży Pożarnej w Suchej oraz Stowarzyszeniu „RAZEM DLA DZIECI” za pomoc w organizacji tego wydarzenia.