Wręczenie nagród w konkursie plastycznym „Moja wakacyjna podróż”

IMG 0242 800x53312 października 2018 roku w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Białobrzegach odbyło się wręczenie nagród w konkursie plastycznym „Moja wakacyjna podróż”. Na konkurs wpłynęło 185 prac, w trzech kategoriach wiekowych; przedszkola, klasy I-III szkoły podstawowe i klasy IV-VI szkoły podstawowe. Nagrodzone i wyróżnione zostały prace, które zwróciły uwagę Komisji oryginalnym sposobem malarskiego obrazowania i samodzielnością wykonania.


Nagrody wręczył Dyrektor MGOK w Białobrzegach – Zygmunt Andrzej Łukomski. Laureaci otrzymali nagrody rzeczowe i dyplomy. Po wręczeniu nagród nasi milusińscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.
Komisja Konkursowa w składzie: Elżbieta Bogumił – przewodnicząca, Małgorzata Chmielewska i Patrycja Płaskocińska nagrodziła i wyróżniła:
Kategoria: przedszkola
Nagrody:
I NAGRODA – Hanna Łysakowska – Publiczne Przedszkole nr 2 im. Kubusia Puchatka
w Białobrzegach
II NAGRODA – Kamila Andrzejewska – Publiczna Szkoła Podstawowa im. J. Pawła II w Bobrku (oddział przedszkolny)
III NAGRODA – Ewa Słonecka – Publiczne Przedszkole nr 2 im. Kubusia Puchatka
w Białobrzegach
WYRÓŻNIENIA:
1. Helena Woźniak – Publiczne Przedszkole nr 2 im. Kubusia Puchatka w Białobrzegach
2. Kacper Lewandowski – Publiczna Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Olkowicach (oddział przedszkolny)
3. Kacper Witkowski – Publiczna Szkoła Podstawowa im. J. Pawła II w Bobrku (oddział przedszkolny)
4. Mikołaj Bednarek – Publiczne Przedszkole nr 2 im. Kubusia Puchatka w Białobrzegach
5. Alicja Bednarek – Publiczne Przedszkole nr 2 im. Kubusia Puchatka w Białobrzegach
6. Hania Sikorska – Publiczna Szkoła Podstawowa im. J. Pawła II w Bobrku (oddział przedszkolny)
7. Nikola Miniewska – Publiczna Szkoła Podstawowa im. T. Kierzkowskiego w Promnie (oddział przedszkolny)
8. Lena Boczek – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Starej Błotnicy (oddział przedszkolny)
Kategoria: klasy I-III szkoły podstawowej
Nagrody:
I NAGRODA – Jolanta Karolak – Publiczna Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Starym Goździe
II NAGRODA – Kacper Jaskorzyński – Publiczna Szkoła Podstawowa im. J. Pawła II w Bobrku
III NAGRODA – Dawid Zawisza – Publiczna Szkoła Podstawowa im. D. Czachowskiego w Stromcu
WYRÓŻNIENIA:
1. Aleksandra Nowak – Publiczna Szkoła Podstawowa im. J. Pawła II w Bobrku
2. Mateusz Wieczorek – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Starej Błotnicy
3. Julia Durczyńska Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Starej Błotnicy
4. Natalia Sumińska – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. K. Kniedziałowskiego w Dobieszynie
5. Julia Filipczak – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bs. Jana Chrapka w Starych Sieklukach
Kategoria: klasy IV-VI szkoły podstawowe
Nagrody:
I NAGRODA – Wioletta Karolak – Publiczna Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Starym Goździe
II NAGRODA – Gabrysia Andrzejewska – Publiczna Szkoła Podstawowa im. J. Pawła II w Bobrku III NAGRODA – Amelia Miniewska – Publiczna Szkoła Podstawowa im. T. Kierzkowskiego w Promnie
WYRÓŻNIENIA:
1. Dominik Hołuj – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. K. Kniedziałowskiego w Dobieszynie
2. Olga Sochaczewska – Publiczna Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Starym Goździe
3. Szymon Wieteska – Publiczna Szkoła Podstawowa im. J. Pawła II w Bobrku
4. Weronika Federowicz – Publiczna Szkoła Podstawowa im. J. Pawła II w Bobrku
5. Weronika Kucharska – Publiczna Szkoła Podstawowa im. J. Pawła II w Bobrku
6. Luiza Szatan – Publiczna Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Starym Goździe
7. Nikola Krawczyk – Publiczna Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Starym Goździe
8. Tomasz Witczak – Publiczna Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Podlesiu Dużym

Gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze
muw swm mp dzu