Noworoczny Koncert Uczniów Społecznego Ogniska Muzycznego

1111We wtorkowy wieczór, 22 stycznia 2019 roku w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Białobrzegach odbył się Noworoczny Koncert Uczniów Społecznego Ogniska Muzycznego będący podsumowaniem półrocznej nauki dzieci i młodzieży uczęszczających do ogniska muzycznego działającego w naszej placówce. Koncert zorganizowała pani Anna Rychlicka-Środa, która od lat prowadzi Społeczne Ognisko, a imprezę wspomagał Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach. Uczestnicy zaprezentowali świąteczny repertuar zarówno w wykonaniach instrumentalnych jak i wokalno-instrumentalnych.

Można było posłuchać uczniów wykonywujących utwory na fortepianie, gitarze, syntezatorze, akordeonie i pianinie. Na widowni zasiedli rodzice, dziadkowie, rodzeństwo, przyjaciele naszych młodych muzyków. Różnorodne aranżacje muzyczne nadały wydarzeniu niepowtarzalnego charakteru. Dla większości uczniów to kolejny koncert, jednak wśród występujących pojawili się również debiutanci. Bez względu na doświadczenie, wszyscy młodzi artyści poradzili sobie doskonale, zasługując na gromkie brawa publiczności.