Tęczowa Zima 2019 - dzień 3

DSC00285Atrakcją kolejnego dnia naszej zimowej akcji była największą w Europie edukacyjna wystawa budowli z klocków Lego w Radomiu. Ekspozycja została podzielona na 12 stref tematycznych zajmujących ponad 1000 m2. Wielkie budowle złożone z kilku milionów klocków, eksponaty interaktywne, budowle przedstawiające architekturę zabytkową oraz współczesną, wydarzenia historyczne, instrumenty muzyczne, interaktywną mapę Europy, pierwszy krok człowieka na Księżycu, zburzenie Muru Berlińskiego, sceny znane z filmów i bajek.

Wśród budowli z klocków Lego mogliśmy zobaczyć m.in. Titanica z 500 tys. elementów, Roberta Lewandowskiego w skali 1:1 czy Marcina Gortata. Wystawa budowli z klocków LEGO łączyła w sobie zabawę i edukację. Dostarczyła dzieciom mnóstwo niezapomnianych wrażeń i dużo dobrej zabawy!

więcej zdjęć pod adresem: www.facebook.com/mgokbialobrzegi/