Tęczowa Zima 2019 - dzień 9

11

Czwartkowy poranek rozpoczęliśmy od obejrzenia wielkiej, zaczarowanej przygody w wykonaniu dwóch niezwykłych Galów: Asteriksa i Obeliksa w kinie Helios w Radomiu. Po zakończonym seansie pełni wrażeń i zapału udaliśmy się do Parku Trampolin SKY JUMP. Ta forma aktywności dostarczyła uczestnikom wyjazdu wielu niezapomnianych wrażeń. Po przedstawieniu zasad bezpieczeństwa uczestnicy korzystali z szeregu atrakcji parku m.in. areny głównej, trampoliny z koszami, boiska do zbijaka, siatkówki oraz ścieżki akrobatycznej z basenem wypełnionym gąbkami.

Pobyt w Parku Trampolin SKY JUMP sprzyjał wyrobieniu nawyku aktywnego spędzania czasu, rozwijania zainteresowania sportem, uświadomienie dzieciom, że skoki na trampolinie to nie tylko dobra zabawa ale także doskonałe ćwiczenie dla nóg i mięśni. To świetne miejsce do zabawy i poprawy sprawności. Kolejny dzień ferii z MGOK minął bardzo interesującą.

Więcej zdjęć: facebook.com/mgokbialobrzegi/