Doroczna Wystawa Fotografii - ZAPROSZENIE

meduza zaproszenieZ wielką przyjemnością zapraszamy Państwa na otwarcie Dorocznej Wystawy Fotografii Członków Stowarzyszenia Twórców Fotoklubu RP Regionu Radomskiego, która odbędzie się w najbliższy piątek (15 lutego) o godzinie 18:03. Prezentowany będzie pejzaż, portret, architektura, martwa natura oraz abstrakcja. Wstęp wolny.

Fotografie zaprezentuje 27 autorów:Przemysław Barański, Iwona Czubek, Elżbieta Drzazga, Katarzyna Gębska, Stanisław Gąior, Ryszard Gołębiowski, Krzysztof Jaworski, Sebastian Klochowicz, Cezary Kowalczuk, Łukasz Kowalski, Arkadiusz Kurowski, Szczepan Kurzeja, Krzysztof Anin Kuzko, Leszek Jastrzębiowski, Marcin Michałowski, Iwona Nabzdyk, Piotr Pajestka, Kordian Pawlak, Barbara Polakowska, Franciszek Subocz, Aldona Sumińska , Robert Sumiński, Tomasz Grzyb, Piotr Tracz, Radosław Walasik, Dorota Wólczyńska, Anna Wróblewska i Krzysztof Zdanowicz.