"Białobrzegi w obiektywie" - I edycja konkursu fotograficznego

BANER FOTOOd 1 marca br. można zgłaszać zdjęcia do  I edycji konkursu fotograficznego „Białobrzegi w obiektywie”. Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest do wszystkich tych, którzy zajmują się fotografowaniem. Na zwycięzców czekają cenne nagrody rzeczowe. Celem konkursu jest promocja Gminy Białobrzegi oraz przedstawienie w ciekawy i atrakcyjny sposób jego walorów, ale przede wszystkim rozwijanie kreatywności i pasji do fotografowania, nie tylko wśród mieszkańców gminy. Uczestniczyć w nim mogą osoby pełnoletnie, jak i niepełnoletnie, które ukończyły 13 lat, za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów. Organizatorem konkursu jest Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach, Urząd Miasta i Gminy Białobrzegi oraz Fotoklub RP Stowarzyszenie Twórców Region Radomski.

 

Konkurs „Białobrzegi w obiektywie” będzie trwał przez 8 miesięcy (od 1 marca do 31 października 2019 r.) i prowadzony jest w oparciu o regulamin konkursu. Podzielony został na dwa etapy. W pierwszym wybierane są zdjęcia miesiąca (jedno zdjęcie wybiera komisja konkursowa, a drugie wybierane będzie w głosowaniu Internautów), w drugim komisja konkursowa wybiera zdjęcie roku spośród wszystkich zgłoszonych do konkursu zdjęć oraz przyznaje 4 wyróżnienia.

Na zwycięzców czekają cenne nagrody rzeczowe. Pula nagród w kategorii „Zdjęcie roku” wynosi 3 000 zł. Co miesiąc w czasie trwania konkursu autor najlepszego zdjęcie miesiąca nagrodzonego przez komisję konkursową oraz Internautów otrzyma nagrodę rzeczową do 150 zł.

Zgłoszenia można dokonywać osobiście, a także poprzez pocztę tradycyjną, pocztę elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Szczegóły w regulaminie konkursu oraz pod numerem tel. 48 613 23 70.

Szczegóły dotyczące konkursu ( regulamin, karta zgłoszeniowa, oświadczenie autora) znajdują się poniżej w załączeniu.

REGULAMIN

Załącznik nr 1 - Formularz zgłoszeniowy

Załącznik nr 2 - Oświadczenie

 

FOTO konkurs

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze
muw swm mck dzu