Miss Ziemi Radomskiej 2019 - zachęcamy do udziału!

5c5c88e237676 osize969x565q71h762af0Już w piątek 8 marca odbędzie się casting do finału konkursu Miss Ziemi Radomskiej 2019. Organizuje go redakcja „Echa Dnia”. Chętne panny mogą zgłosić się już dziś. W castingu mogą wziąć udział pełnoletnie, bezdzietne panny, które nie przekroczyły 27 lat, bez widocznych tatuaży. Na casting zapraszamy od godziny osiemnastej w hotelu Aviator przy ulicy Malczewskiego 18. Kandydatki muszą zabrać ze sobą dowód tożsamości, kostium kąpielowy oraz buty na obcasie.
 
Chętne dziewczyny mogą zgłosić się już dziś, wypełniając ankietę, którą będzie można pobrać z naszego portalu echodnia.eu/radomskie lub za pośrednictwem profilu Miss Ziemi Radomskiej na Facebooku. Ankietę do wypełnienia można także pozyskać bezpośrednio w naszej redakcji przy ulicy 25 Czerwca 60 w Radomiu.
 
W finale Miss Ziemi Radomskiej znajdzie się od 12 do 14 dziewczyn. Po castingu będziemy prezentować wszystkie finalistki w codziennych, papierowych wydaniach „Echa Dnia” oraz na naszym portalu internetowym. Najpiękniejszą mieszkankę regionu poznamy natomiast podczas uroczystej gali, która odbędzie się w piątek 31 maja w Zespole Szkół Muzycznych imienia Oskara Kolberga w Radomiu. Zachęcamy już dziś wszystkie chętne dziewczyny do udziału w konkursie, który z pewnością dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń i nowych doświadczeń.
 
Wiecęj informacji: facebook.com/missradomecho
 
miss19 casting palakt ankieta
 
logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze
muw swm mck dzu