Doroczna 28 Wystawa Związku Polskich Artystów Plastyków - ZAPROSZENIE

baner wystawaSerdecznie zapraszamy sympatyków sztuk pięknych do obejrzenia prac uczestników kolejnej, dorocznej  28 Wystawy Okręgu Radomskiego Związku Polskich Artystów Plastyków Okręgu Radomskiego. Rysunek ołówkiem, suchy pastel, malarstwo olejne i akrylowe, temperę na desce, akwarele, druk cyfrowy, wydruk 3D, miniatury tkackie i malarstwo na jedwabiu – to wszystko mamy Państwu do zaoferowania. Otwarcie wystawy odbędzie się w dniu 22 marca 2019 roku o godzinie 17.00 w Białobrzeskiej Galerii Sztuki (ul. Kościelna 31, 26-800 Białorzegi).

Wśród autorów nowe twarze, nowi członkowie Okręgu Radomskiego – Izabela Zalewska-Kantek, Agnieszka Żabińska i Katarzyna Aderek oraz zaproszona do tej prezentacji Alicja Wojciechowska-Iwańczuk. Wystawie towarzyszyć też będą, jak bywało dotychczas, prace nestorki – niezapomnianej Krystyny Pelletier. Komisarzem i stałym autorem ekspozycji jest znany białobrzeski artysta malarz Zdzisław Doleżyński.

Uczestnicy: Katarzyna Aderek, Zdzisław Doleżyński, Ireneusz Domański, Stanisław Drąg, Hilary Gilewski, Anna Iwańska, Jan Andrzej Jasiński, Jolanta Jastrzębska, Dariusz Jędrasiewicz, Leszek Kłos, Dariusz Kowal, Witold Tomasz Kowalski, Anna Ksykiewicz, Tadeusz Kurek, Henryka Lech,  Marcin Noga, Aleksander Olszewski, Longin Pinkowski, Bożenna Popławska, Janusz Popławski, Piotr Skrzypczak, Alina Włodarz, Alicja Wojciechowska-Iwańczuk, Małgorzata Wróblewska, Tomasz Wróblewski, Izabela Zalewska-Kantek, Agnieszka Żabińska, Jerzy Michałkiewicz.

Życzymy miłych wrażeń i przyjemności z obcowania ze sztuką!

wystawa