CZYTELNIK ROKU 2019 - zapraszamy do udziału w konkursie

baner konkursMiejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach zaprasza do wzięcia udziału w konkursie pn. "CZYTELNIK ROKU 2019". Konkurs rozpoczyna się od 18 marca br. i trwać będzie do 18 marca 2020 roku. Konkurs ma charakter otwarty i do udziału mogą przystąpić osoby zarejestrowane w Bibliotece Publicznej MGOK, posiadające aktywną kartę biblioteczną na rok 2019. Celem konkursu jest popularyzowanie zbiorów bibliotecznych, rozbudzanie zainteresowań czytelniczych, zachęcanie i mobilizowanie do regularnego czytania, promocja czytelnictwa i działań biblioteki oraz podniesienie poziomu czytelnictwa.

 

Tytył "CZYTELNIK MIESIĄCA" otrzymuje osoba, która będzie miała najwięcej wypożyczeń na swoim koncie bibliotecznym w Bibliotece MGOK, a spośród „Czytelników Miesiąca” zostanie wyłoniony „Czytelnik Roku 2019”.

Na zwycięzców czekają ciekawe nagrody książkowe (nowości wydawnicze) oraz upominki z logo biblioteki (dla osoby, która zajmie pierwsze miejsce w Konkursie w każdym miesiącu oraz po podsumowaniu całego roku).

Organizatorem konkursu jest Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach.

Szczegóły w regulaminie konkursu dostępnym na naszej stronie: mgok.bialobrzegi.pl, wszelkie zapytania prosimy kierować pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod nr telefonu 48 613 26 35.

Godziny otwarcia Biblioteki: poniedziałek – czwartek 8:00 – 17:00, piątek 11:00 – 19:00

Serdecznie zapraszamy!

 

REGULAMIN KONKURSU

CZYTELNIK1

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze
muw swm mck dzu