Znamy zwycięzców XXVI Konkursu Muzyczno-Tanecznego „Music-Dance” - Kozienice 2019

190517 015233 15Aż 92 zespoły taneczne zaprezentowały się 16 maja 2019 roku w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach. Na scenie wystąpili uczniowie ze szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz średnich z powiatów białobrzeskiego, grójeckiego, kozienickiego, radomskiego, lipskiego i zwoleńskiego. Celem konkursu była wymiana doświadczeń między uczestnikami, prezentacja i popularyzacja pracy twórczej dzieci i młodzieży, wyłonienie utalentowanych wykonawców poprzez stworzenie możliwości wszechstronnego zaprezentowania ich uzdolnień oraz propagowanie amatorskiego ruchu artystycznego.

Miło nam poinformować, że formacja taneczna MINI MIDI MAX w kategorii wiekowej 10-12 lat – disco, latino podczas Konkursu zajęła II miejsce natomiast zespół DRUŻYNA M w kategorii wiekowej 10-12 lat – zespoły cheerleaders otrzymała wyróżnienie. Formacje reprezentowały Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach. Instruktorką zajęć tanecznych jest p. Monika Jodłowska.
GRATULUJEMY!!!