Zakończenie Roku Artystycznego 2018/2019

DSC04872 800x533 Wakacje w szkołach, to także czas odpoczynku dla uczestników zajęć artystycznych w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Białobrzegach. W poniedziałek, 17 czerwca 2019 roku ośrodek uroczyście podsumował pracę w zakresie edukacji kulturalnej i zaprezentował odrobinkę działalności przez małych i większych artystów. Piknik z okazji Zakończenia Roku Artystycznego 2018/2019 otworzyli: Sekretarz Miasta i Gminy Białobrzegi p. Sławomir Bielecki, Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Białobrzegach p. Zygmunt Andrzej Łukomski oraz Grzegorz Kacprzak.

Uczestnicy zajęć plastycznych, malarskich, plastyczno-ceramicznych, wokalnych, tanecznych otrzymali pamiątkowe dyplomy, a także słodkie co nieco. Kolejnym punktem poniedziałkowego pikniku z MGOK był grill, gdzie wszyscy zgromadzeni posilili się kiełbaskami. Uczestniczki zajęć tanecznych zaprezentowały swoje umiejętności taneczne, a uczennice zajęć wokalnych zaprezentowały utwory, które szlifowały pod pilnym okiem p. Marka Jagiełło – instruktora zajęć wokalnych. Na zakończenie naszego spotkania dzieci i rodzice mogli ochłodzić się słodkimi lodami ufundowanymi przez firmę FRUBELLA. Uśmiechy na twarzach uczestników zajęć świadczyły, o tym, iż systematyczna praca i rozwijanie swoich talentów może przynieść dużo radości i satysfakcji.
Partnerem wydarzenia była firma FRUBELLA JUICE POLAND Sp. z o.o. - Alessandro Sappa. Sponsorami pikniku byli: Firma Handlowa DOMINIUM - Konrad Rudecki, WITAMINKA – Ewelina i Łukasz Traczyk, Zakład Produkcyjno-Handlowy STAR-MAR Marta i Rafał Skoczkowscy oraz Mazowiecki Instytut Kultury.
Serdecznie dziękujemy naszym sponsorom za pomoc w zorganizowaniu wydarzenia. Dziękujemy również wszystkim uczestnikom zajęć i zapraszamy we wrześniu.

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze
muw swm mck dzu