Rusza wakacyjne kino „pod chmurką”

20170626 203654d234595d2ee1f67758f36c0d7282027cJuż w sobotę 13 lipca o godzinie 21.00 na białobrzeskim Rynku zostanie wyświetlony megahit "Bohemian Rapsody”. Zapraszamy wszystkich miłośników dobrego kina na letnią projekcję filmu pod chmurką w scenerii naszego rynku.

„Białobrzeskie Kino na Rynku” to nowa oferta programowa Miejsko- Gminnego Ośrodka Kultury w Białobrzegach i pierwsze tego typu wydarzenie kulturalne na placu Zygmunta Starego, a jego głównym celem jest popularyzacja kultury i sztuki oraz uatrakcyjnienie form spędzania wolnego czasu dla mieszkańców. Profesjonalny pokaz “pod chmurką” będzie można zobaczyć 13 lipca (sobota) o godz. 21:00 na Placu Zygmunta Starego w Białobrzegach, zaprezentowany zostanie film „Bohemian Rhapsody”.

Organizator zapewnia miejsca siedzące w postaci leżaków, krzesełek oraz poduszek. Udział w kinie plenerowym i wszystkich jego atrakcjach przygotowanych przez MGOK jest bezpłatny.

"Bohemian Rhapsody" to amerykańsko-brytyjski film biograficzny z 2018 roku w reżyserii Bryana Singera opowiadający historię brytyjskiego zespołu rockowego Queen, skupiający się głównie na frontmanie i wokaliście grupy – Freddiem Mercurym. W rolach członków zespołu wystąpili: Rami Malek, Gwilym Lee, Ben Hardy oraz Joseph Mazzello. Film w 2019 roku zdobył dwa Złote Globy – w kategoriach „najlepszy film dramatyczny” oraz „najlepszy aktor w filmie dramatycznym” (Rami Malek) oraz dwie nagrody BAFTA w kategorii „najlepszy aktor” i „najlepszy dźwięk w filmie”. Otrzymał także cztery Oscary - za najlepszy montaż, najlepszy dźwięk, najlepszy montaż dźwięku oraz dla najlepszego aktora pierwszoplanowego (Rami Malek).

Serdecznie zapraszamy!

PLAKATY MGOK8