Białobrzeskie Kino na Rynku zaprasza na kolejny seans filmowy pod chmurką

hqdefaultPo bardzo dużym zainteresowaniu pierwszej projekcji filmu, wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oraz licznym zapytaniom serdecznie zapraszamy na ciąg dalszy Białobrzeskiego Kina na Rynku. W sobotę 24. sierpnia o godz. 20.30 zapraszamy na Plac Zygmunta Starego w Białobrzegach na film pt.: „Jutro będziemy szczęśliwi”.

 

„Jutro będziemy szczęśliwi” to francusko-brytyjski komediodramat z 2016 roku w reżyserii Hugo Gélin, opowiadający zabawną i wzruszającą opowieść o miłości, która wszystko stawia na głowie i o szczęściu, które spada jak grom z jasnego nieba.

Samuel uwielbia swoje życie na Lazurowym Wybrzeżu – bez trosk, bez zobowiązań, z fajnymi ludźmi i lekką pracą. Ale pewnego dnia zjawia się u niego Kristin – przelotna sympatia, która zostawia mu kilkumiesięczne dziecko, Glorię - jego córkę! Samuel, przerażony i zupełnie nieprzygotowany do roli ojca, leci do Londynu, by odnaleźć kobietę i oddać jej małą. Bez powodzenia... 8 lat później, kiedy Samuel i Gloria ułożyli sobie życie w Londynie i są nierozłączni, pojawia się Kristin, która chce odzyskać córkę... Największy hit francuskiego kina od czasu „Za jakie grzechy dobry Boże”.

W rolach głównych wystąpili: Omar Sy, Clémence Poésy, Antoine Bertrand, Ashley Walters, Gloria Colston, Clémentine Célarié oraz Anna Cottis.

Film miesza ze sobą łzy oraz uśmiech, dając widzom do zrozumienia, że szczęście jest pojęciem znacznie bardziej skomplikowanym, niż może się nam pierwotnie wydawać. Nawet w smutnych sytuacjach można odnaleźć iskierkę nadziei, która na nowo rozpali nasze życie. Szczęściem musimy umieć się dzielić i cieszyć, niekiedy również o nie zawalczyć, co wcale przecież nie jest takie łatwe. Takie właśnie przesłanie płynie z przedstawionej filmowej opowieści, będącej może i w wielu momentach nieco naiwną bajką o pięknej miłości rodzicielskiej, zrozumieniu oraz akceptacji, lecz pełnej jak najbardziej prawdziwych uczuć oraz emocji – dyrektor MGOK w Białobrzegach Andrzej Łukomski.

Głównym celem Białobrzeskiego Kina na Rynku jest popularyzacja kultury i sztuki oraz uatrakcyjnienie form spędzania wolnego czasu dla mieszkańców. Wydarzenie organizowane jest przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach oraz Urząd Miasta i Gminy Białobrzegi.

PLAKATY MGOK

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze
muw swm mck dzu