Białobrzeskie Regaty Kajakowe - ruszyły zapisy!

REGATYZapraszamy mieszkańców oraz gości na Białobrzeskie Regaty Kajakowe nad Pilicą. Impreza odbędzie się w niedzielę 1 września. Początek zawodów o godz. 10.00.

Regaty kajakowe to premierowa impreza nad Pilicą. Uczestniczyć w niej mogą wszyscy mieszkańcy Ziemi Białobrzeskiej oraz goście, którzy preferują aktywny wypoczynek w kajaku. Regaty w tym roku składać się będą ze spływu kajakowego na odcinku Przybyszew – Białobrzegi (9 km) oraz konkurencji sprawnościowo-szybkościowych na białobrzeskim jeziorze. Imprezie towarzyszyć będą pokazy ratownictwa wodnego przeprowadzone przez ratowników WOPR z Białobrzegów. Regaty zakończą się wspólnym posiłkiem.

 

Biuro Regat mieścić się będzie w Białobrzegach nad jeziorem. Tutaj uczestnicy będą się rejestrować i stąd będą przewożeni autokarem na linię startu w górze rzeki. W tym miejscu będzie również meta spływu. Na każdego uczestnika Białobrzeskich Regat Kajakowych czeka atrakcyjny pakiet startowy: pamiątkowy medal, talon na posiłek oraz oryginalny gadżet. Koszt uczestnictwa to 20 zł od osoby. Regaty kajakowe współorganizują firmy zajmujące się wypożyczaniem kajaków nad Pilicą: kajaczek.pl, Wincent Sport oraz białobrzeski WOPR.

Partnerem wydarzenia jest firma ZBYSZKO COMAPANY.

Zapisy odbywają się przez platformę slotmarket.pl: https://slotmarket.pl/event/details/192/biaobrzeskie-regaty-kajakowe-nad-pilic oraz w siedzibie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Białobrzegach (ul. Kościelnej 31).

 

plakat A4 kajaki rgb

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze
muw swm mck dzu