Białobrzeskie Kino na Rynku - zapraszamy na filmowe zakończenie lata

PLAKATY MGOK17Z wielką przyjemnością informujemy, że 28. września odbędzie się kolejna odsłona Białobrzeskiego Kina na Rynku, która będzie ostatnim tegorocznym seansem. Tym razem przygotowaliśmy dla Państwa dwa filmy, zarówno dla dorosłych jak i młodszych mieszkańców gminy Białobrzegi. Będzie to wspaniała okazja do relaksu i  rodzinnego spędzenia miło wieczoru przed wielkim ekranem, zainstalowanym pod rozgwieżdżonym niebem.

Wydarzenie rozpoczniemy o godz. 18.30 od filmu anonimowego dla dzieci pt. "Hotel Transylwania 3". Film to zabawna kontynuacja przygód hrabiego Draculi i jego córki Mavis. Tym razem autorzy zabierają widzów na potworne wakacje w wyśmienitym strasznym towarzystwie. To niezwykle interesująca propozycja zarówno dla młodszych widzów, jak i ich opiekunów. Reżyserem filmu "Hotel Transylwania 3" jest Genndy Tartakovsky, który stanął za kamerą również poprzednich animacji: "Hotel Transylwania" (2012) oraz "Hotel Transylwania 2" (2015).

 

W dalszej części wydarzenia o godz. 20.30 odbędzie się seans francuskiej komedii pt. "Za jakie grzechy, dobry Boże?". "Za jakie grzechy?" - to pytanie często pada z naszych ust, gdy szukamy odpowiedzi, dlaczego właśnie to my musimy przeżywać tak stresującą sytuację. W filmie "Za jakie grzechy, dobry Boże?" to pytanie postawione jest bezpodstawnie, ale bohaterowie przekonują się o tym dopiero z czasem.

Serdecznie zapraszamy!

PLAKATY MGOK17

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze
muw swm mck dzu