Otwarcie wystawy „Na koziołki”

nakoziolki2017W piątek 3 listopada w Białobrzeskiej Galerii Sztuki mieszczącej się w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Białobrzegach odbyło się uroczyste otwarcie wystawy „Na koziołki”. Jest to seria 31 fotografii na których znajdują się kozły, które zamieszkują nasze lasy. Wszystkie zdjęcia są autorstwa Arkadiusza Kurowskiego.

Uroczystego otwarcia dokonali Anna Tchórzewska oraz autor zdjęć. Na wystawę przybyli m.in. dyrektorzy szkół, nauczyciele, rodzina oraz przyjaciele autora zdjęć. Fotografie zostały wykonane w różnych porach roku, co jeszcze wyraziściej ukazało ich niesamowity charakter oraz specyfikację. W trakcie wystawy uczestnicy mogli również skosztować swojskich wyrobów przygotowanych przez autora zdjęć, co związane było z przypadającym właśnie świętem myśliwych tzw. „Hubertusem”.
Fotografie będzie można oglądać do 24 listopada.
Serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia tej niezwykle urokliwej wystawy.