Warsztaty gitarowe z Janem Borysewiczem! Zapraszamy!

PLAKATY MGOK21Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników muzyki do udziału w bezpłatnych warsztatach muzycznych prowadzonych przez jednego z najbardziej nietuzinkowych artystów polskiej sceny rockowej – założyciela zespołu Lady Pank, gitarzystę, wokalistę, kompozytora i autora tekstów Jana Borysewicza (warsztaty gitarowe) oraz Wojciecha Olszaka - producenta muzycznego, kompozytora, aranżera, muzyka sesyjnego, pianistę, klawiszowca i realizatora dźwięku (warsztaty produkcja muzyczna). Warsztaty odbędą się 15 listopada 2019 r. w sali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Białobrzegach od godz. 15.00.

Zajęcia przeznaczone są głównie dla dzieci i młodzieży (mają pierwszeństwo przy naborze) zaawansowanych w grze na instrumentach, ale mogą w nich także wziąć udział dorośli. Nabór trwa do 13 listopada. Zgłoszenia, tylko elektroniczne, należy wysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Karta zgłoszenia jest do pobrania (poniżej w załączeniu). Podczas warsztatów uczestnicy będą mogli szkolić technikę gry, ale nie tylko. Prowadzący wiele uwagi poświęcają tajnikom komponowania, poszukiwaniom własnej drogi artystycznej, udzielą porad dotyczących gry w zespole, organizacji prób i samego koncertu, a także poruszania się w świecie muzyki.

Projekt jest unikalny w skali kraju. Jak podkreśla jej twórca „celem jest wykorzystanie muzyki dla rozwoju osobistego, umocnienia wiary w siebie, a także zwiększenia świadomości i wrażliwości muzycznej.” Projekt został dofinansowany przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Serdecznie zapraszamy!

 

Karta zgłoszenia

 

PLAKATY MGOK21

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze
muw swm mck dzu