Turniej tańca dla dorosłych w Zamościu

ikona poczatkujacy 1500 800x533Serdecznie zapraszamy 

16 listopada 2019 w Pensjonacie MYKA*** odbędą się III Zamojskie Spotkania Taneczne dla Dorosłych

Uczestnicy spotkań tanecznych dla dorosłych

Z założenia spotkania te przeznaczone są dla osób, które uczęszczają na kursy tańca towarzyskiego (poziom początkujący) lub też uczęszczają na zajęcia taneczne od dłuższego czasu (jednak nie są tancerzami turniejowymi i nie posiadały nigdy klas tanecznych – poziom zaawansowany).

 

Cel spotkań
Istotą naszych zamojskich spotkań nie jest turniejowa rywalizacja, tylko szeroko rozumiana zabawa i integracja rozwijającego się ruchu tanecznego osób dorosłych. Setki a może już nawet tysiące osób dorosłych, uczęszczało i uczęszcza na zajęcia taneczne w naszym regionie, ale bardzo niewiele mają te osoby okazji to potańczenia do muzyki tańców towarzyskich poza salą taneczną. Pragniemy, żeby dzięki takim regularnym turniejom, ale także wieczorkom tanecznym i różnorodnym spotkaniom (może wspólnym szkoleniom, wyjazdom, obozom, balom, itp. ) była okazja do czerpania częstszej radości z tańca towarzyskiego. Wiemy też, że takie turnieje i prezentacje są bardzo dobrą motywacją do uczęszczania na zajęcia taneczne i poprawiania jakości tańca, i dlatego serdecznie do nich zachęcamy.

Mamy nadzieję, że w tej edycji wezmą udział nie tylko nasi uczniowie, ale także dorosłe pary z innych klubów. Liczymy na Waszą obecność i pragniemy na spotkaniu – bankiecie po turnieju, porozmawiać z Wami o Waszych potrzebach, oczekiwaniach i kierunkach rozwoju ruchu tanecznego dorosłych. Zapraszamy. Więcej szczegółów znajdziecie poniżej w Regulaminie a w razie dodatkowych pytań piszcie, albo dzwońcie do nas (Janusz Myka, 601384856).

DOKUMENTY DO POBRANIA:

http://taniec.myka.pl/2019/10/21/turniej-tanca-dla-doroslych-w-zamosciu/

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze
muw swm mck dzu