Warsztaty gitarowe z Janem Borysewiczem - informacja organizacyjna

PLAKATY MGOK21Szanowni Państwo,

w związku z organizacją warsztatów muzycznych prowadzonych przez Jana Borysewicza i Wojciecha Olszaka, które odbędą się w dniu 15 listopada (piątek) 2019 r. w sali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Białobrzegach (ul. Rzemieślnicza 21/31, 26-800 Białobrzegi) poniżej zamieszczamy szczegółowy harmonogram wydarzenia.


Program wydarzenia:

15.00 - Otwarcie Warsztatów

15.15 - Warsztaty gitarowe z Janem Borysewiczem. Wykład: "Od pierwszych dźwięków do ponadczasowych kompozycji”, Część teoretyczna: aranżacje i wykorzystanie utworów

16:00 - 16:15 Przerwa kawowa

16:15 

- Część teoretyczna: aranżacje i wykorzystanie utworów

- Część praktyczna: nauka i analiza utworów, budowa kompozycji, części utworu, struktura aranżacji, wykorzystanie brzmień gitary

17.00 - Pytania i odpowiedzi

17.20 - Przerwa kawowa

17.40 - „Od tracków do płyty długogrającej” - Produkcja muzyczna, studio cyfrowe

18:30 - Przerwa kawowa

18:45 - c.d. Produkcja muzyczna, studio cyfrowe

20.00 - Zakończenie warsztatów

Ważne:

  1.  Informuję, że wejście na warsztaty odbywać się będzie od ul. Żeromskiego.
  2. Wszystkie zapisane osoby zachęcam do uczestnictwa w całym cyklu warsztatów tj. gitarowych i produkcji muzycznej. Mogą w nich Państwo wziąć udział jako wolni słuchacze (mowa tu oczywiście o osobach, które zapisały się na warsztaty z zakresu produkcji muzycznej ponieważ osoby z grupy gitarowej są automatycznie dopisane do grupy z produkcji muzycznej). Prosiłbym także o punktualne przybycie na miejsce.
  3. Przypominam, że osoby zapisane na warsztaty gitarowe muszą zabrać ze sobą: gitarę + kabel + wzmacniacz. Dopuszcza się gitarę akustyczną.
  4. W warsztatach uczestniczą tylko osoby zapisane na warsztaty. Wyłączność stanowią rodzice lub opiekunowie osób niepełnoletnich zapisanych na warsztaty.
  5. W razie jakichkolwiek pytań proszę o konktakt: Mateusz Rzeźnicki, tel. 605 731 621
logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze
muw swm mck dzu