Sukces grup tanecznych z MGOK w Białobrzegach

DSC 9944 800x533W ubiegły weekend, 15 grudnia 2019 roku dwie grupy taneczne MISIACZKI i MINI MIDI MAX wzięły udział w Mikołajkowym Festiwalu Tańca Nowoczesnego RUDOLF 2019, który odbył się w Wyszkowie. Wczesnym rankiem grupy wyruszyły, by móc zaprezentować swoje umiejętności taneczne na w/w festiwalu. Głównym celem Konkursu było rozwijanie zainteresowań artystycznych i sportowych dzieci i młodzieży z poszanowaniem realizacji fair play, uwrażliwienie młodych ludzi na sztukę jaką jest wyrażanie emocji poprzez taniec oraz wymiana doświadczeń i integracja środowiska instruktorów i pedagogów tańca.

Z Mikołajkowego Festiwalu Tańca RUDOLF 2019 obydwie formacje taneczne wróciły z nagrodami. Zarówno Misiaczki jak i grupa taneczna MINI MIDI MAX zajęły II miejsce. Medale i puchary potwierdziły, że warto poświęcać swój wolny czas na szlifowanie swoich zainteresowań. 

To ogromny sukces i wyróżnienie dla zespołów, które uczą się tańca pod kierunkiem p. Moniki Jodłowskiej – instruktora zajęć tanecznych w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Białobrzegach. 

GRATULUJEMY!!!

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze
muw swm mck dzu