Wystawa zdjęć oraz podsumowanie konkursu fotograficznego "Białobrzegi w obiektywie"

Niebo w kolorachZapraszamy Państwa na wystawę zdjęć oraz podsumowanie I edycji konkursu fotograficznego pn. "Białobrzegi w obiektywie". Otwarcie wystawy odbędzie się w dniu 31 stycznia (piątek) 2020 r. o godz. 17.00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Białobrzegach. W imieniu wszystkich autorów serdecznie zapraszamy! Konkurs „Białobrzegi w obiektywie” trwał przez 8 miesięcy (od 1 marca do 31 października 2019 r.) i prowadzony był w oparciu o regulamin konkursu. Podzielony został na dwa etapy. W pierwszym wybierane są zdjęcia miesiąca (jedno zdjęcie wybiera komisja konkursowa, a drugie wybierane będzie w głosowaniu Internautów), w drugim komisja konkursowa wybiera zdjęcie roku spośród wszystkich zgłoszonych do konkursu zdjęć oraz przyznaje 4 wyróżnienia.

Celem konkursu jest promocja Gminy Białobrzegi oraz przedstawienie w ciekawy i atrakcyjny sposób jego walorów, ale przede wszystkim rozwijanie kreatywności i pasji do fotografowania, nie tylko wśród mieszkańców gminy. Uczestniczyć w nim mogą osoby pełnoletnie, jak i niepełnoletnie, które ukończyły 13 lat, za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów. Organizatorem konkursu jest Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach, Urząd Miasta i Gminy Białobrzegi oraz Fotoklub RP Stowarzyszenie Twórców Region Radomski.

PLAKATY MGOK22 kopia