„Białobrzegi w obiektywie” - poznaliśmy laureatów konkursu

DSC07793W piątek 31 stycznia o godzinie 17.00 odbyło się uroczyste otwarcie wystawy zdjęć oraz podsumowanie I edycji konkursu fotograficznego pn. "Białobrzegi w obiektywie". Uroczystego otwarcia oraz podsumowania dokonali dyrektor MGOK Andrzej Łukomski oraz Burmistrz Miasta i Gminy Białobrzegi Adam Bolek.

Wystawa prezentuje blisko 100 fotografii ukazujących piękno i wyjątkowość Gminy Białobrzegi, które możemy podzielić na cztery kategorie: architekturę, pejzaż i przyrodę, sport i rekreację oraz gminę w porach roku.

 

Spośród wszystkich zgłoszonych prac jury konkursowe przyznało cztery wyróżnienia oraz miejsca od 1 do 3. Wyróżnienie otrzymali: Wioletta Ziemnicka, Patrycja Pachniak, Marek Ziemnicki oraz Arkadiusz Rumniak.

Miejsce trzecie zajęła Pani Monika Kępka, która jest autorem zdjęcia pn. „Most nocą”. Drugie miejsce zostało przyznane Pani Katarzynie Nowickiej, autorce zdjęcia „Lody z nutką historii”.

Laureatem głównej nagrody oraz zwycięzcą konkursu został Pan Yoni Kistnen i jego zdjęcie pod tytułem „Dotykając nieba”.

Konkurs „Białobrzegi w obiektywie” trwał przez 8 miesięcy, a jego celem jest promocja Gminy Białobrzegi oraz przedstawienie w ciekawy i atrakcyjny sposób jego walorów, ale przede wszystkim rozwijanie kreatywności i pasji do fotografowania, nie tylko wśród mieszkańców gminy.

Organizatorem konkursu był Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach oraz Urząd Miasta i Gminy Białobrzegi.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w II edycji konkursu, która rozpocznie się na początku marca br. (szczegóły wkrótce). Pokażmy raz jeszcze jak bardzo „urzeka” Gmina Białobrzegi.

Zapraszamy również wszystkich do zobaczenia tych niezwykłych zdjęć od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 15.00.

YONI KISTNEN - DOTYKAJĄC NIEBA

Dotykając nieba

 

KATARZYNA NOWICKA - Lody z nutką historii

Lody z nutka historii

 

MONIKA KĘPKA - Most Nocą

Most nocaĘ Bgi

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze
muw swm mck dzu