„BIAŁOBRZEGI W OBIEKTYWIE” rusza II edycja konkursu

FOTO konkurs1 kopiaZ wielką przyjemnością zapraszamy do udziału w II edycji Konkursu Fotograficznego "Białobrzegi w obiektywie". Podobnie jak w roku ubiegłym konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest do wszystkich tych, którzy zajmują się fotografowaniem. Na zwycięzców czekają cenne nagrody rzeczowe. Głównym celem konkursu jest promocja Gminy Białobrzegi i przedstawienie w ciekawy i atrakcyjny sposób jej walorów, a także rozwijanie kreatywności i pasji do fotografowania. Organizatorem konkursu jest Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach oraz Urząd Miasta i Gminy Białobrzegi.

 Konkurs „Białobrzegi w obiektywie” będzie trwał przez 8 miesięcy (od 1 marca do 31 października 2020 r.). Na zwycięzców czekają cenne nagrody rzeczowe. Pula nagród w kategorii „Zdjęcie roku” wynosi 3 000 zł. Co miesiąc w czasie trwania konkursu autor najlepszego zdjęcie miesiąca nagrodzonego przez Internautów otrzyma nagrodę rzeczową do 150 zł.

 

Co zrobić, aby wygrać w konkursie?

Wystarczy zrobić zdjęcie nawiązujące do tematu konkursu przedstawiające w ciekawy i oryginalny sposób walory turystyczne Gminy Białobrzegi, zabytki, architekturę, przyrodę, lokalną florę i faunę, a także urokliwe zakątki Gminy Białobrzegi o każdej porze roku. Organizatorzy oczekują oryginalnych ujęć i będą zwracać uwagę na treść oraz jakość nadesłanych zdjęć. Prace konkursowe oceni jury.

Kto może wziąć udział w konkursie?

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy miłośnicy fotografii. Osoby poniżej 18. roku życia muszą poprosić rodziców o zgodę i wspólnie wypełnić odpowiedni formularz zgłoszeniowy.

Jak wziąć udział w konkursie?

Każdy z uczestników może zgłosić do konkursu maksymalnie dwa zdjęcia w odpowiedniej kategorii: I – architektura, II – pejzaż i przyroda, III – sport i rekreacja, IV – gmina w porach roku.

Jakie zdjęcia należy przesyłać na konkurs?

Jak najwyższej rozdzielczości. Fotografie zgłaszane do konkursu powinny nawiązywać do tematu i kategorii konkursu.

Z ilu etapów składa się konkurs?

Konkurs podzielony został na dwa etapy. W pierwszym poprzez głosowaniu Internautów na portalu społecznościowym (facebook.com) wybierane jest zdjęcie miesiąca. W drugim komisja konkursowa wybiera zdjęcie roku spośród wszystkich zgłoszonych do konkursu zdjęć oraz przyznaje 4 wyróżnienia.

Jak zgłosić zdjęcia?

Zgłoszenia można dokonywać osobiście, a także poprzez pocztę tradycyjną, pocztę elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Szczegóły w regulaminie konkursu oraz pod numerem tel. 48 613 23 70.

 

Szczegóły dotyczące konkursu ( regulamin, karta zgłoszeniowa, oświadczenie autora) znajdują się poniżej w załączeniu.

REGULAMIN

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

OŚWIADCZENIE

 

FOTO konkurs1 kopia

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze
muw swm mck dzu