29. Wystawa Okręgu Radomskiego Związku Polskich Artystów Plastyków - zapraszamy

PLAKATY MGOK23Serdecznie zapraszamy sympatyków sztuk pięknych do obejrzenia prac uczestników kolejnej, dorocznej 29. Wystawy Okręgu Radomskiego Związku Polskich Artystów Plastyków. Rysunek ołówkiem, suchy pastel, malarstwo olejne i akrylowe, temperę na desce, akwarele, druk cyfrowy, wydruk 3D, miniatury tkackie i malarstwo na jedwabiu – to wszystko mamy Państwu do zaoferowania. Otwarcie wystawy odbędzie się w dniu 13 marca 2020 roku o godzinie 17.00 w Białobrzeskiej Galerii Sztuki (ul. Kościelna 31, 26-800 Białobrzegi).

Komisarzem i stałym autorem ekspozycji jest znany białobrzeski artysta malarz Zdzisław Doleżyński.

Uczestnicy: Katarzyna Aderek, Zdzisław Doleżyński, ks. Stanisław Drąg, Janusz Popławski, Henryka Lech, Bożena Marczykowska, Marcin Noga, Alina Włodarz, Tadeusz Kurek, Eliza Wilczyńska, Bożenna Popławska, Anna Iwańska, Longin Pinkowski, Jolanta Jastrzębska – Jakiel, Witold Tomasz Kowalski, Aleksander Olszewski, Izabela Zalewska – Kantek, Andrzej Markiewicz, Hilary Gilewski, Ireneusz Domański, Agnieszka Żabińska, Tomasz Wróblewski, Małgorzata Wróblewska.

Życzymy miłych wrażeń i przyjemności z obcowania ze sztuką!

Prezentacja wystawy

PLAKATY MGOK23