"Muzyczny Diament" - Domowy Festiwal Muzyki - ZAPRASZAMY

PLAKATY MGOKMiejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach zaprasza serdecznie dzieci i młodzież, których pasją jest śpiew oraz muzyka i starają się te pasje rozwijać, do wzięcia udziału w Domowym Festiwalu Muzyki pn. MUZYCZNY DIAMENT. Nabór zgłoszeń odbywać się będzie drogą mailową w dniach od 27 kwietnia do 4 maja 2020 r. Celem konkursu jest aktywne spędzanie czasu wolnego podczas przerwy w zajęciach szkolnych spowodowanej ogłoszeniem stanu epidemii oraz doskonalenie umiejętności wokalno-muzycznych i rozwijanie wrażliwości estetycznej dzieci i młodzieży.

Warunkiem uczestnictwa w Domowym Festiwalu Muzyki pn. „Muzyczny Diament” jest przesłanie na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w powyżej podanym terminie pojedynczego wykonania utworu (śpiew, gra na instrumencie itp.) w formacie MPEG-4 lub innym ogólnie obsługiwanym w systemie Windows o maksymalnej długości: 3 minuty 30 sekund.

Pliki o dużej pojemości należy wysłać platformą zewnętrzną typu: wetransfer.com, googledrive itp. Wysłania materiału dokonuje rodzic lub opiekun prawny uczestnika.

W treści maila należy wkleić oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych mojego dziecka (imię i nazwisko oraz wizerunek) w celu realizacji konkursu internetowego MUZYCZNY DIAMENT oraz publikację  materiału filmowego na stronach Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Białobrzegach.”

Przesłanie filmiku i wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody rodzica lub opiekuna prawnego na publikację wizerunku i przetwarzanie wizerunku uczestnika. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży do lat 16.

Wszelkie szczegóły znajdą Państwo w regulaminie zamieszczonym poniżej.