"POLSKA moja ojczyzna" - zapraszamy do udziału!

PLAKATY MGOK7Przed nami trzy niezwykle ważne święta. Trzy daty, które zajmują szczególne miejsce w sercu każdego Polaka…
Każdego roku, najpiękniejszy miesiąc wiosny rozpoczynamy trzepoczącymi na wietrze biało-czerwonymi flagami. I choć tegoroczne, Święto Pracy (1 maja) oraz uchwalenia Dnia Flagi Rzeczpospolitej Polskiej (2 maja), jak również obchodzone dzień później Święto Konstytucji 3 Maja będą przebiegać inaczej niż zwykle, to epidemia koronawirusa nie przeszkodzi nam w przeżywaniu radości i dumy z biało-czerwonych barw – nawet, jeśli będziemy doznawać je tylko wirtualnie, w zaciszu swojego domu…
Między innymi dlatego chcielibyśmy Was zaangażować do udziału w konkursie "POLSKA moja ojczyzna". Pokażmy jak bardzo PAMIĘTAMY oraz IDENTYFIKUJEMY się z historią naszego kraju! Niech biało – czerwona powiewa w każdym zakątku naszego miasta i niech przypomina o tym, jak ważnym jest dla nas symbolem.

Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest do wszystkich osób, którzy wyrażą chęć udziału. Celem konkursu jest budzenie poczucia tożsamości patriotycznej i wspieranie wychowania patriotycznego młodego pokolenia, a także rozwijanie zainteresowań i pasji fotograficznej.

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać zdjęcie przedstawiające szeroko rozumiane pojęcie patriotyzmu i przesłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Więcej informacji w regulaminie (poniżej w załączeniu).

 

REGULAMIN KONKURSU

PLAKATY MGOK7


logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze
muw swm mck dzu