Otwieramy drzwi Biblioteki na nowych zasadach

Spring Break Fever3Drodzy Czytelnicy,

od 5 maja zostaje przywrócona działalność  naszej Biblioteki Publicznej MGOK– przy zachowaniu obostrzeń sanitarnych, zgodnie z opublikowanym II etapem odmrażania gospodarki. Biblioteka będzie przygotowana do bezpiecznego funkcjonowania w czasie epidemii. Niestety, to jeszcze nie czas na swobodny, wolny dostęp do księgozbioru oraz przestrzeni bibliotecznych.Aby uniknąć kolejek i zapewnić Wam bezpieczeństwo pozycje książkowe można zamówić w następujący sposób:

✅ Telefonicznie pod nr tel. 48 613 26 35

✅ Drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odbiór i zwrot książek możliwy w siedzibie biblioteki w wyznaczonym punkcie od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00 - 16.00 

W czasie odbioru i zwrotu książek obowiązuje nakaz noszenia rękawiczek jednorazowych oraz maseczek ochronnych  (tę funkcję może pełnić też chusta lub szalik szczelnie zasłaniające usta i nos) oraz dezynfekcja rękawic płynem umieszczonym wewnątrz budynku.

Odstęp między osobami min. 2 m. Prosimy, aby w czasie wypożyczania lub zwrotu książek w budynku Biblioteki przebywała jedna osoba.

Po przyjęciu zwrotów książki poddane są kwarantannie (14 dni), prosimy o wyrozumiałość w dostępności wybranych pozycji książkowych.

 

Informujemy, że filia Biblioteki Publicznej MGOK w Szczytach pozostaje nadal zamknięta do odwołania. Czytelników zapraszamy do siedziby Biblioteki w Białobrzegach.

 

Poniżej zamieszczamy wizualizację obecnych zasad.

 

Ikonografika

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze
muw swm mck dzu