Tydzień Bibliotek 2020 z Biblioteką Publiczną MGOK

PLAKATY MGOK27Szanowni Państwo w dniach 8-15 maja jak co roku zapraszamy na cykl imprez w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek. Ma on na celu podkreślanie roli czytania i bibliotek w poprawie jakości życia, edukacji oraz zwiększanie prestiżu zawodu bibliotekarza i zainteresowania książką szerokich kręgów społeczeństwa. Tegoroczna, siedemnasta edycja odbywa się pod hasłem „Zasmakuj w Bibliotece”. Jest to edycja wyjątkowa ponieważ wszystkie kreowane przez nas wydarzenia mają charakter online w związku ze światową  pandemią.

Z tej okazji Biblioteka Publiczna MGOK przygotowała dla wszystkich Czytelników w dniach 8-15 maja:  konkurs fotograficzny pt. „Z książką Ci do twarzy” oraz akcję pn. Wielkie Czytanie online z zaproszonymi gośćmi. W tegorocznej edycji wspólnie z nami popularyzować czytelnictwo będą: Burmistrz Miasta i Gminy Białobrzegi - Adam Bolek, Wicemarszałek Województwa Mazowieckiego - Rafał Rajkowski, Dyrektor MGOK w Białobrzegach - Zygmunt Andrzej Łukomski, a także funkcjonariusze białobrzeskiej policji oraz straży. Ponadto w trakcie akcji będziemy prezentować najciekawsze książki z naszego księgozbioru m.in.: najstraszą książkę, największą, najmniejszą, najczęściej wypożyczaną itp. Więcej informacji na załączonym plakacie.

Zostańcie z nami i zasmakujcie się w Bibliotece Pulicznej MGOK w Białobrzegach.

PLAKATY MGOK27