MGOK TikTok challenge - zapraszamy do udziału

Beznazwy 1 kopiaNic tak nie rozpala umysłów osób interesujących się internetem, jak Tik Tok. Aplikacja muzyczna szturmem podbija serca młodych. Nieco starsi chcą zrozumieć jej fenomen. TikTok został zaprojektowany tak, aby wyzwalać w ludziach kreatywność i dawać im przy tym dużo radości. I rzeczywiście ją daje. Nagrywanie, publikowanie i oglądanie filmików jest przez użytkowników TikToka odbierane jako znakomita zabawa, a także sposób wyrażania siebie – muzyką, tańcem, śmiesznymi scenkami, uczestnictwem w wyzwaniach itd. Ale przecież nie tylko nastolatki potrzebują zabawy. Potrzebuje jej każdy. I każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.

 

TikTok daje więc użytkownikom możliwość tworzenia unikatowych i interesujących treści, nie wymagając przy tym żadnych specjalnych umiejętności. Jednocześnie promuje pionowy format obrazu, jako ten najbardziej naturalny (bo przecież tak najczęściej trzymamy telefon, prawda?). Co ważne, każdy z filmików można natychmiast pobrać na swój telefon. No i ta muzyka! Możliwość jej dodawania do filmików tworzy kolosalną przewagę nad pozostałymi mediami społecznościowymi.

Dlatego zainspirowani możliwościami aplikacji chcielibyśmy Was zachęcić do jej maksymalnego wykorzystania w naszym konkursie. Jedyne co musicie to nagrać krótki filmik w którym zademonstrujecie swoje twórcze umiejętności i kreatywne wykorzystanie aplikacji. Dla autorów najciekawszych materiałów przewidzieliśmy 3 nagrody rzeczowe! Szczegóły poniżej w regulaminie.

REGULAMIN KONKURSU

OŚWIADCZENIE

 

Beznazwy 1 kopia

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze
muw swm mck dzu