Białobrzeskie Kino Plenerowe - REAKTYWACJA

PLAKATY MGOK31 kopiaZ wielką przyjemnością  zapraszamy wszystkich miłośników dobrego kina na pierwszą w tym roku projekcję filmu pod chmurką, która odbędzie się 27 czerwca 2020 r. na Stadionie Miejskim im. Zygmunta Siedleckiego w Białobrzegach. Na początek wybraliśmy dla Was oscarowy film pt. „Narodziny Gwiazdy”. Seans rozpoczynamy o godz. 21.00.

Białobrzeski Kino Plenerowe to powrót do ożywienia życia kulturalnego miasta, które rozpoczniemy od filmu "Narodziny gwiazdy", czyli trzeciego remake’u filmu "A Star Is Born" z 1937 roku, wyreżyserowanego przez debiutującego za kamerą aktora Bradleya Coopera, który wcielił się również w główną rolę. Partneruje mu Lady Gaga, która zachwyca nie tylko talentem wokalnym, lecz także zdolnościami aktorskimi. Ten emocjonujący melodramat o uzależnieniu od używek i dążeniu do sławy otrzymał osiem nominacji do Oscara, m.in. w kategoriach: najlepszy film, dla najlepszego aktora i aktorki w rolach pierwszoplanowych i zdjęcia. Ostatecznie statuetka trafiła do twórców piosenki "Shallow". Przypomnijmy, że nagroda Amerykańskiej Akademii Filmowej, to tylko jedno z kilkudziesięciu wyróżnień, jakie otrzymała produkcja wpisująca się w gatunek dramatu muzycznego.

 

Wydarzenie odbędzie się w reżimie sanitarnym, zgodnie z wytycznymi MKiDN. Miejsca siedzące będą wyznaczone z zachowaniem minimum 1,5 m odstępów. Uczestników obowiązują maseczki, a przed wejściem każdy widz będzie miał zmierzoną temperaturę. Obowiązuje wstęp bezpłatny, a ilość miejsc ograniczona będzie do 150 osób. Podczas seansu obowiązują zasady bezpieczeństwa, związane z epidemią koronawirusa. Wszyscy zainteresowani przed wejściem na teren wydarzenia będą musieli przeprowadzić dezynfekcję rąk i poddać się zmierzeniu temperatury (osoby z pomiarem powyżej 38 stopni nie zostaną wpuszczone na projekcję). Każdy z uczestników wydarzenia otrzyma wejściówkę w formie jednorazowej opaski na rękę. W kolejce i podczas imprezy uczestnicy proszeni są o zachowanie 1,5 metrowych odległości oraz noszenie maseczek ochronnych lub przyłbic. Obowiązuje zakaz wnoszenia szklanych opakowań. Wszystkich uczestników prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z regulaminem wydarzenia (poniżej w załączeniu).

Wydarzenie organizowane przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach, Urząd Miasta i Gminy w Białobrzegach oraz Miejski Klub Sportowy Pilica Białobrzegi. Zapraszamy!

REGULAMIN

PLAKATY MGOK31 kopia

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze
muw swm mck dzu