Białobrzeskie Warsztaty Taneczne – czas start!!!

DSC08438 800x533Wakacje to doskonały okres, aby odpoczywając aktywnie spędzić czas i nauczyć się czegoś nowego. W dniach 20-21 lipca 2020 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach zorganizował pierwszą, letnią edycje BIAŁOBRZESKICH WARSZTATÓW TANECZNYCH. Zajęcia skierowane były do dzieci i młodzieży w wieku 7-14 lat. Warsztaty to propozycja dla tych osób, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z tańcem lub chcą doskonalić swoje umiejętności taneczne. Przez dwa dni w salach MGOK uczestniczki zajęć poznały podstawy tańca nowoczesnego takie jak disco dance i hip hop. Białobrzeskie Warsztaty Taneczne rozpoczęliśmy od przywitania wszystkich uczestników przez Dyrektora Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Białobrzegach – Z. Andrzeja Łukomskiego oraz instruktorów zajęć.

Następnie został przedstawiony regulamin dwudniowych spotkań. Kolejnym punktem programu była rozgrzewka przygotowująca nasze uczestniczki do bezpośredniego treningu. Duża dawka dobrej muzyki tanecznej uwolniła ogromne pokłady energii młodszych jak i starszych tancerek i wprawiła je w świetną zabawę. Wspólnie spędzony czas pozwolił lepiej się poznać i zawrzeć nowe znajomości. Mimo zmęczenia i nakładu pracy wszystkie uczestniczki wyszły z zajęć z uśmiechem na twarzy i pełne energii. Nabyte umiejętności na pewno będą pomocne w przyszłości. Na zakończenie dwudniowych BIAŁOBRZESKICH WARSZTATÓW TANECZNYCH uczestniczki otrzymały pamiątkowe certyfikaty. Chcemy gorąco podziękować za chęć i pomoc w realizacji warsztatów.