Kulturalna Ławeczka z... Piosenką - zapraszamy na koncert największych polskich przebojów na Rynku

Niedziela 1 2 kopiaSerdecznie zapraszamy na nowy cykl wydarzeń w naszym mieście pn. "Kulturalna Ławeczka z... Piosenką".  Pierwsza odsłona wydarzenia nastąpi już 26 lipca (niedziela) o godz. 17.00 na białobrzeskim rynku. Motywem przewodnim koncertu będą największe polskie przeboje, kóre wykona para niesamowitych artystów: Anna Kukawska (wokal) oraz Bogusław Zięba (piano). Nie zabraknie utworów takich gwiazd polskiej sceny muzycznej jak Anna Jantar, Ewa Demarczyk, Zbigniew Wodecki czy Maryla Rodowicz. Serdecznie zapraszamy! Anna Kukawska - aktorka i konferansjerka, a także wokalistka. Szerszej publiczności znana m.in. z roli sierż. Emilii Drawskiej w serialu „Policjantki i Policjanci”, w którym gra już od 10 sezonów! Świetnie czuje się na scenie, a jej urok osobisty pomaga w nawiązywaniu doskonałego kontaktu z uczestnikami prowadzonych przez nią eventów.

Niedziela 1 2 kopia