Białobrzeskie Kino Plenerowe - zapraszamy na kolejną odsłonę

PLAKATY MGOK34Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa 22 sierpnia (sobota) na trzecią w tym roku odsłonę Białobrzeskiego Kina Plenerowego. Seans filmowy ponownie odbędzie się w sercu miasta, czyli na białobrzeskim rynku. Wybraliśmy dla Państwa film z gatunku dramat/komedia pt.: "Choć goni nas czas" reżyserii Rob'a Reiner'a, tak więc jeśli nie macie pomysłu na wieczór to zapraszamy do nas będzie się można pośmiać, ale również wzruszyć. Film opowiada o tym, że nigdy nie jest za późno na realizację marzeń i cieszenie się życiem. W rolach głównych dwóch gwiazdorów Hollywood – Jack Nicholson i Morgan Freeman. Jest to zarazem piękna historia o przyjaźni i nadziei. Może zatem warto wziąć kartkę papieru i samemu stworzyć listę rzeczy, o których marzyliśmy, a nie udało się ich jeszcze zrealizować? Czas pogania każdego z nas, ale, jak pokazali bohaterowie, marzenia są po to, by je spełniać.

Wydarzenie współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

 

OPIS FILMU:

W pierwszej chwili wydaje się, że dwóch głównych bohaterów tego filmu dzieli wszystko. Pierwszy z nich, Edward Cole, to miliarder i samotnik, właściciel wielu szpitali. Drugi, Carter Chambers, to mechanik samochodowy, który choć nie ma ukończonych studiów, posiada niezwykle rozległą wiedzę, a całe swoje życie poświęcił zapewnieniu dostatniego życia rodzinie. Ich odmienne światy przecinają się jednak, gdy u obu zostaje zdiagnozowany terminalny rak. Spotykają się na jednej szpitalnej sali.

Początkowo nieufni i pełni wzajemnych uprzedzeń, stopniowo zaprzyjaźniają się. Pozostały im czas postanawiają spędzić, robiąc rzeczy, o których zawsze marzyli. Wspólnie tworzą listę i wyruszają w niesamowitą podróż, przez którą zmieni się ich życie i wzbogaci sposób patrzenia na świat. Każde odwiedzone miejsce i wypełnione zadanie, to jeden zrealizowany punkt na liście marzeń, na które wcześniej nie mieli czasu albo pieniędzy.

Choć goni nas czas to niezwykły film o tym, że nigdy nie jest za późno na realizację marzeń i cieszenie się życiem. W rolach głównych dwóch gwiazdorów Hollywood – Jack Nicholson i Morgan Freeman. Jest to zarazem piękna historia o przyjaźni i nadziei. Może zatem warto wziąć kartkę papieru i samemu stworzyć listę rzeczy, o których marzyliśmy, a nie udało się ich jeszcze zrealizować? Czas pogania każdego z nas, ale, jak pokazali bohaterowie, marzenia są po to, by je spełniać.

 

PLAKATY MGOK34

 

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze
muw swm mck dzu