Wznawiamy działalność Białobrzeskiego Uniwersytetu Dziecięcego

uniwersytet dzieciecy plakat 01Szanowni Rodzice! Wznawiamy działalność Białobrzeskiego Uniwersytetu Dziecięcego.

Głównym celem inicjatywy jest pomoc w rozwoju potencjału twórczego i intelektualnego dzieci w wieku od 6 do 14 lat, rozbudzenie aktywności poznawczej, przekazanie wiedzy i umiejętności z zakresu różnych dziedzin nauki.

Drzwi Uniwersytetu stoją otworem dla wszystkich dzieci ciekawych świata, niebojących się zadawać pytań i poszukiwać rozwiązań dla swoich wątpliwości. Wszystkie dziedziny nauki prezentowane są w oparciu o klasyczny podział wiedzy na nauki przyrodnicze, formalne, humanistyczne, społeczne i politechniczne. Celem tak zróżnicowanego programu jest pokazanie dzieciom rozmaitych dziedzin wiedzy, również tych, które do tej pory nie były dla nich interesujące, a nawet takich, które odbierane były przez nie jako szczególnie trudne i zniechęcające. Ciekawa oprawa wykładów, konkursy, nagrody, eksperymenty, indeksy sprawią, że dzieci poczują się jak prawdziwi studenci.

Zapraszamy na zajęcia Białobrzeskiego Uniwersytetu Dziecięcego, które odbędą się 17 października 2020 roku (sobota) o godz. 10.00 i trwać będą około 60-70 minut.

Osoby chętne do udziału w zajęciach proszone są o kontakt telefoniczny  48 613 23 70.

Koszt udziału w zajęciach wynosi 40 zł/miesięcznie.

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze
muw swm mck dzu