Za nami kolejna odsłona warsztatów muzycznych pt. „Tajniki Muzyki”

20201006 195443W dniu wczorajszym odbył się kolejny cykl warsztatów: perkusyjne oraz gitarowe, w ramach projektu Tajniki Muzyki – darmowe warsztaty dla dzieci i młodzieży.

Z tajnikami gry na perkusji zaznajomił naszych uczestników Wojciech Owczarek perkusista zespołu Ira. Warsztaty perkusyjne to odkrywanie tajników dotyczących gry na perkusji, zabawa z rytmem oraz podstawowymi wartościami rytmicznymi i koordynacją ruchową.

Cykl warsztatów gitarowych poprowadzili: Piotr Sujka basista  zespołu Ira oraz Paweł Matracki gitarzysta zespołu FacesBlues. Uczestnicy przyswoili podstawy gry na gitarze, gry akordowej i solowej, rytmiki oraz kształcenia słuchu.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i udział 😊

Projekt realizowany jest ze środków finansowych Narodowego Centrum Kultury w ramach projektu „Kultura – Interwencje 2020”

Więcej zdjęć -> TUTAJ