Koncert finałowy pt. „Tajniki Muzyki – warsztaty dla dzieci i młodzieży”

DSC04124W sobotę 10 października o godzinie 17:00 odbył się koncert finałowy pt. „Tajniki Muzyki” w Sali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej im. KEN w Białobrzegach.

Od godziny 12:00 Uczestniczki warsztatów sekcji wokalnej i gry na fortepianie miały intensywne próby ze swoimi trenerkami: p. Julitą Kożuszek-Borsuk oraz p. Dorotą Wasilewską. Pracowały nad emisją głosu, rytmiką oraz ruchem scenicznym.

O godzinie 17:00 koncert finałowy rozpoczął się występem Julity Kożuszek-Borsuk i Doroty Wasilewskiej, gdzie Panie zaprezentowały piosenki Kabaretu Starszych Panów.

Następnie na scenie pojawiły się nasze uczestniczki warsztatów i wykonały piosenkę pt. „Białobrzeski dzień”, bazując na utworze „Warszawski Sen” z repertuaru Czesława Niemena.

Na zakończenie wystąpiła Orkiestra Dęta OSP Białobrzegi pod kierownictwem kapelmistrza Sławomira Dąbrowskiego.

Dziękujemy, wszystkim za udział w naszym projekcie.

Projekt „Tajniki Muzyki – darmowe warsztaty muzyczne dla dzieci i młodzieży” został zrealizowany ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura – Interwencje 2020”