Zostań autorem najpiękniejszej bombki bożonarodzeniowej - ogłaszamy konkurs!

PLAKATY MGOK40Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w konkursie plastycznym pn. „Świąteczna bombka bożonarodzeniowa”. Do wygrania atrakcyjne nagrody rzeczow. Konkurs na najpiękniejszą bombkę ma nie tylko ukazać piękno tradycji świąt Bożego Narodzenia, ale również zachęcić dzieci do twórczego myślenia, rozwijać ich kreatywność i umiejętności, a także promować talenty mieszkańców naszego miasta i okolic.

Kształt bombki może być dowolny, niemniej jej waga i rozmiary muszą pozwolić na powieszenie jej na choince. Technika wykonania i materiał również są dowolne. Wykonaną pracę należy dostarczyć do Biblioteki MGOK maksymalnie do dnia 18 grudnia 2020 r. do godziny 17:00.

 

Prace zgłoszone do konkursu zostaną poddane weryfikacji pod względem zgodności z regulaminem konkursu przez komisję oraz będą opublikowane na fanpage’u Organizatora (facebook.com/mgok.bialobrzegi.pl) na portalu www.facebook.com po terminie wyznaczonym do nadsyłania prac. W wyniku głosowania internetowego poprzez zebranie największej ilości polubień tj. likeów zostanie wybrana przez Internautów najlepsza praca.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie, a przede wszystkim życzymy dobrej zabawy przy tworzeniu swoich prac.

REGULAMIN

 

PLAKATY MGOK40

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze
muw swm mck dzu