#Super Babcia #Super Dziadek - konkurs dla dzieci i młodzieży

PLAKATY MGOK 5W oczach dziecka Babcia i Dziadek mogą być prawdziwymi bohaterami, którzy potrafią poradzić sobie z najbardziej nieprzewidywalnymi sytuacjami. Często są dla swoich wnuków postaciami o bajkowych wręcz przymiotach. Opowieści o ich przygodach nierzadko stają się rodzinnymi legendami, anegdotami, które pamięta się po latach ze wszystkimi szczegółami. Dziadkowie są po prostu najlepsi – gdy trzeba przytulą, pocieszą, nakarmią, wysłuchają, ale dają namówić się też na szalone zabawy – nie bacząc na wiek potrafią wcielić się w indiańskiego wodza, wróżkę czy kogokolwiek innego. Na takie historie o Waszych Dziadkach czeka Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach – i ogłasza konkurs pn. "#Super Babcia & #Super Dziadek".

 

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać portret Babci lub Dziadka (technika dowolna) i dołączyć opis odpowiadając na pytanie: DLACZEGO BABCIA/DZIADEK JEST DLA MNIE SUPER BOHATEREM/BOHATERKĄ.

Do konkursu zapraszamy dzieci i młodzież do lat 16.

Prace należy wysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do poniedziałku.

Konkurs rozpoczyna się 14 stycznia i trwa do 31 stycznia.  Głosowanie internetowe trwać będzie od 1 lutego 2021 roku do 14 lutego 2021 roku po opublikowaniu wszystkich prac zgodnych z założeniami konkursu. Miejsca konkursowe tj. I, II i III miejsce będą przyznawane adekwatnie do zdobytej ilości polubień tj. lajków pod zdjęciem. Szczegóły znajdziecie w regulaminie - TUTAJ.

PLAKATY MGOK 5

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze
muw swm mck dzu