"Białobrzegi w obiektywie" - rusza III edycja konkursu fotograficznego

PLAKATY MGOK 10Z wielką przyjemnością zapraszamy do udziału w III edycji konkursu fotograficznego pn. "Białobrzegi w obiektywie". Podobnie jak w poprzednich edycjach konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest do wszystkich tych, którzy zajmują się fotografowaniem amatorskim bądź profesjonalnym. Na zwycięzców czekają cenne nagrody rzeczowe.  Głównym celem konkursu jest promocja Gminy Białobrzegi i przedstawienie w ciekawy i atrakcyjny sposób jej walorów, a także rozwijanie kreatywności i pasji do fotografowania. Organizatorem konkursu jest Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach oraz Urząd Miasta i Gminy Białobrzegi.

Konkurs „Białobrzegi w obiektywie” będzie trwał od 1 marca 2021 roku do 30 stycznia 2022 r. Pula nagród w konkursie wynosi 3 000 zł. Co miesiąc w czasie trwania konkursu autor najlepszego zdjęcie miesiąca nagrodzonego przez Internautów otrzyma nagrodę rzeczową o wartości do 150 zł.

 

Co zrobić, aby wygrać w konkursie?

Wystarczy zrobić zdjęcie nawiązujące do tematu konkursu przedstawiające w ciekawy i oryginalny sposób inwestycje, krajobraz lub wydarzenia Gminy Białobrzegi. Organizatorzy oczekują oryginalnych ujęć i będą zwracać uwagę na treść oraz jakość nadesłanych zdjęć. Prace konkursowe oceni jury.

Kto może wziąć udział w konkursie?

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy miłośnicy fotografii. Osoby poniżej 18. roku życia muszą poprosić rodziców o zgodę i wspólnie wypełnić odpowiedni formularz zgłoszeniowy.

Jak wziąć udział w konkursie?

Każdy z uczestników może zgłosić do konkursu maksymalnie dwa zdjęcia w odpowiedniej kategorii: I – INWESTYCJE, II – KRAJOBRAZ, III – WYDARZENIA.

Jakie zdjęcia należy przesyłać na konkurs?

Jak najwyższej rozdzielczości. Fotografie zgłaszane do konkursu powinny nawiązywać do tematu i kategorii konkursu.

Z ilu etapów składa się konkurs?

Konkurs podzielony został na dwa etapy. W pierwszym poprzez głosowaniu Internautów na portalu społecznościowym (facebook.com) wybierane jest zdjęcie miesiąca. W drugim komisja konkursowa wybiera zdjęcie roku spośród wszystkich zgłoszonych do konkursu zdjęć oraz przyznaje 4 wyróżnienia.

Jak zgłosić zdjęcia?

Zgłoszenia można dokonywać osobiście, a także poprzez pocztę tradycyjną, pocztę elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Szczegóły w regulaminie konkursu oraz pod numerem tel. 48 613 23 70.

Szczegóły dotyczące konkursu (regulamin, karta zgłoszeniowa, oświadczenie autora) znajdują się poniżej w załączeniu.

REGULAMIN

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

OŚWIADCZENIE

 

PLAKATY MGOK 10

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze
muw swm mck dzu