Zostań Mistrzem Białobrzegów w FIFA 2021

TURNIEJ FIFA 2021 3 kopiaSerdecznie zapraszamy wszystkich miłośników e-sportowych rozgrywek na I Turniej FIFA 2021 o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Białobrzegi. Turniej zostanie rozegrany na konsoli XBOX. Zapisany trwają do 10 marca 2021 roku. Turniej przeznaczony dla osób od 15 roku życia. Do wygrania telewizor SMART TV 32". Mistrzostwo Białobrzegów może należeć do Ciebie! Organizatorem turnieju jest Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach.

Zgłoszeń należy dokonywać poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego (poniżej) i wysłanie jego scanu drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zapisy trwają do 10 marca 2021 r. W przypadku zgłoszenia osoby nieletniej zgodę na udział w turnieju musi wyrazić rodzic lub opiekun prawny.

 

System rozgrywek i ustawienia gry

 1. Turniej rozgrywany będzie na konsoli XBOX. Używane mogą być wyłącznie akcesoria przygotowane przez Organizatora turnieju.
 2. Każdy uczestnik turnieju ma możliwość wyboru dowolnej drużyny klubowej, z wyłączeniem drużyn specjalnych oraz reprezentacji krajów.
 3. Zawody rozgrywamy w trybie – mecz towarzyski – dowolnymi drużynami klubowymi.
 4. Turniej rozgrywany będzie systemem grupowym. Ilość grup jest zależna od ilości zgłoszeń. Losowanie grup przeprowadzi Organizator turnieju lub osoba przez niego wybrana. Po rozgrywkach grypowych do następnej rundy awansuje po dwóch najlepszych zawodników z każdej grupy. W następnych etapach turniej prowadzony będzie systemem k.o. (1/8 finału, ćwierćfinał, półfinał, mecz o 3 miejsce, finał). Na tym etapie rozgrywek w przypadku remisu następują rzuty karne, za wyjątkiem meczu o 3 miejsce i finału, gdzie dogrywka będzie obowiązywać.
 5. Mecz przerwany z przyczyn leżących po stronie organizatora będzie bezzwłocznie powtórzony od stanu 0:0 z pełnym limitem czasu.
 6. Długość połowy – 4 minut
 7. Poziom trudności: Klasa światowa
 8. Szybkość gry: Normalna
 9. Kontuzje: włączone
 10. Spalone: włączone
 11. Kartki: włączone
 12. Zagrania ręką: włączone
 13. Składy: Offline
 14. Liczba zmian: 3
 15. Pogoda, stadion oraz sterowanie: Dowolne
 16. Kamera: Domyślna
 17. Jakiekolwiek przerwy w meczu są dozwolone wówczas, gdy gracz znajduje się przy piłce i jest na własnej połowie.
 18. Ustawienia gry będą takie same na wszystkich stanowiskach.

Więcej informacji w regulaminie turnieju (poniżej).

 

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin

 

TURNIEJ FIFA 2021 3 kopia

logo pilica logo starostwo logo straz 152901 logo zapilicze
muw swm mck dzu