Rusza SEKCJA WOKALNA - zapraszamy do zapisów!

SEKCJA WOKALNAZ wielką przyjemnością informujemy, że po krótkiej przerwie wracamy do Was z zajęciami wokalnymi. Zajęcia opracowane zostały z myślą o wszystkich przyszłych wokalistach - kochających śpiew i bawiących się muzyką. Skierowane są do dzieci  i młodzieży, którzy chcą nauczyć się jak poprawnie i bezpiecznie śpiewać, poznać skuteczne ćwiczenia wokalne, techniki wydobywania głosu oraz interpretacji utworów. 

Zajęcia będą odbywać się w formie zajęć indywidualnych, które stanowią idealną formę aktywności pozalekcyjnych, która rozwinie u Twojego dziecka wrażliwość, emocjonalność, słuch muzyczny, muzykalność, poczucie rytmu oraz oczywiście umiejętności wokalne czy oratorskie. 

Ze względu na indywidualny tok nauki, terminy zajęć ustalane są wspólnie z nauczycielem. W przeciwieństwie do zajęć grupowych dziecko może uczestniczyć w zajęciach w terminie dogodnym dla rodziców. To od ucznia zależy, czy będzie chciał otrzymywać pracę domową, czy uczyć się śpiewu jedynie pod okiem profesjonalnego nauczyciela. Zajęcia wokalne to zajęcia dodatkowe, które mają być przyjemnością i wpływać pozytywnie na rozwój dziecka – jego umiejętności, ale również emocjonalności, koordynacji itp.

 

Na początku zadzwoń i umów się na pierwsze konsultacje, a dopiero po spotkaniu możesz podjąć decyzję o stałej współpracy.

W celu umówienia na wstępne przesłuchanie oceniające predyspozycje wokalne kandydata/ki prosimy o telefon: 48 613 23 70.

 

SEKCJA WOKALNA


logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze
muw swm mck dzu