Najpiękniejsze Jajo Wielkanocne 2021 poszukiwane!

PLAKATY MGOK 15Przed nami radosny okres przygotowań do Świąt Wielkanocnych, które zapewne kojarzą się Wam z wieloma tradycjami. Dlatego wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom postanowiliśmy przygotować konkurs na najpiękniejszą pisankę. 

Konkurs adresowany jest do dzieci, młodzieży i dorosłych. Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać dowolną techniką pisankę, przesłać dwa zdjęcia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i dostarczyć pracę do Biblioteki MGOK Białobrzegi. Razem wspólnymi siłami ozdobimy koszyczek wielkanocny Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Białobrzegach.

Celem konkursu jest aktywne i kreatywne spędzanie wolnego czasu w gronie rodzinnym, rozwijanie talentów, wskazanie różnych technik plastycznych, poszukiwanie informacji i zapoznanie się z rodzinnymi tradycjami, zwrócenie uwagi na zwyczaje świąteczne.

 

Ponadto, wykonane prace będą wyeksponowane w koszyczku wielkanocnym Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Białobrzegach w celu zaprezentowania dekoracji wszystkich uczestników konkursu.

Udanej zabawy, do zobaczenia! 

 

REGULAMIN

 

PLAKATY MGOK 15

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze
muw swm mck dzu