Za nami faza grupowa turnieju FIFA 21 o Puchar Burmistrza

20210413 100554Miniony weekend upłynął nam pod znakiem esportowych emocji. W sobotę oraz niedzielę poznaliśmy triumfatorów fazy grupowej turnieju FIFA 21 o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Białobrzegi. Turniej dostarczył wielu pozytywnych wrażeń i nieco zaskakujących rozstrzygnięć. Łącznie w rozgrywkach wzięło udział 14 uczestników, a do fazy pucharowej awansowali: Andrzej Pękacki, Oskar Gos, Aleksander Pękacki oraz Jan Rąbkowski. Dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom i życzymy powodzenia triumfatorom poszczególnych grup w dalszych rozgrywkach.

 

W fazie grupowej uczestnicy rywalizowali w dwóch grupach, z której do fazy pucharowej awansowało po dwóch najlepszych graczy. Dokładna rozpiska wyników spotkań grupowych znajduje się w poniżej w załączeniu (WYNIKI 1 i 2).

Faza pucharowa rozegrana zostanie 9 maja 2021 roku (niedziela) w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Białobrzegach (dokładny harmonogram w załączeniu). W fazie pucharowej uczestnicy będą rozgrywać po dwa mecze po 10 min. połowa. Poniżej rozpiska spotkań:

 

I MIEJSCE GRUPA A - II MIEJSCE GRUPA B

I MIEJSCE GRUPA B - II  MIEJSCE GRUPA A

Główną nagrodą w turnieju jest 32" telewizor SMART TV oraz puchar ufundowany przez Burmistrza Miasta i Gminy Białobrzegi.

 

WYNIKI_1

WYNIKI_2

HARMONOGRAM

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze
muw swm mck dzu