"Kobiecym głosem na dwa serca" - koncert z okazji Dnia Matki

mgokbialobrzegiSerdecznie zapraszamy na wyjątkowy wieczór podczas którego dwie charyzmatyczne kobiety wyśpiewują co im w duszy gra w partiach solowych i w duetach, a także wspierając się drugim głosem. Koncert odbędzie się w najbliższą sobotę 29 maja o godzinie 20.00 na białobrzeskim rynku (w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych koncert odbędzie się na sali sportowej PSP nr 1 im. KEN w Białobrzegach) . Wstęp wolny.

W programie usłyszycie Państwo oryginalne kompozycje Doroty Wasilewskiej do słów Edwarda Stachury, Dagny Ślepowrońskiej, Dariusza Wasilewskiego, Jana Jakuba Należytego i Tadeusza Kubiaka, a także evergreeny w tłumaczeniu Jana Jakuba Należytego takie jak The shadow of Your Smile, Iv got You under my skin, My funny Valentine, Im calling You, Iv dreamed of You z repertuaru Barbry Streisand ,Franka Sinatry i Nathalie Cole a także w oryginalnej wersji językowej, przepiękną piosenkę Carli Bruni.

 

Wokalistki nie stronią także od klasyki i aby dopełnić tę koncertową opowieść o kobiecej duszy zaśpiewają Plaisir d'Amour i Ave Maria skomponowaną przez Astora Piazzollę.

Przy fortepianie i mikrofonie: Dorota Wasilewska

Przy mikrofonie i fortepianie: Julita Kożuszek

 

mgokbialobrzegi

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze
muw swm mck dzu