Wracamy z Białobrzeskim Kinem Plenerowym

PLAKATY MGOK 37Z wielką przyjemnością  zapraszamy wszystkich miłośników dobrego kina na pierwszą w tym roku projekcję filmu pod chmurką, która odbędzie się już w najbliższą sobotę 5 czerwca 2021 r. na białobrzeskim rynku. Na początek wybraliśmy dla Was film z gwiazdorską obsadą i przesłaniem pn. "Choć goni nas czas". Seans rozpoczynamy o godz. 21.15. Wydarzenie odbędzie się w reżimie sanitarnym. Wydarzenie organizowane przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach, Urząd Miasta i Gminy w Białobrzegach. Zapraszamy!

Białobrzeski Kino Plenerowe to powrót do ożywienia życia kulturalnego miasta, które rozpoczniemy od filmu "Choć goni nas czas". Dwie wielkie gwiazdy ukazują serce i duszę, dowcip i zabawne fortele. Zachwycając się życiem udowadniają, że najlepszy czas na wszystko jest właśnie teraz.